„Świat jest podtrzymywany oddechem dzieci spieszących do szkoły”

Rok szkolny 2022/2023 rozpoczęliśmy w naszej szkole uroczystym apelem, w czasie którego Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin pan Mariusz Zaborowski wręczył pani Magdalenie Kamedule Akt Powierzenia stanowiska Dyrektora Szkoły im. mjr. Henryka Sucharskiego w Licheniu Starym. Nową panią dyrektor serdecznie powitała również Rada Rodziców oraz Rada Pedagogiczna i pracownicy obsługi.

W swoim przemówieniu pani dyrektor wspomniała o założonych celach edukacyjnych na rok szkolny 2022/2023 i podkreśliła, że bardzo liczy na owocną współpracę z Rodzicami, Gronem Pedagogicznym i wszystkimi pracownikami szkoły. Na koniec poprosiła o uczczenie minutą ciszy ofiar II wojny światowej oraz życzyła wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym.

W drugiej części apelu nastąpiło przygotowane przez panią Hannę Madzińską uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej w Licheniu Starym. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nauce, nauczycielom wytrwałości i pasji, a rodzicom cierpliwości i satysfakcjonującej współpracy ze szkołą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez pana Adriana Józefackiego.

Skip to content