Dzień dobry Drodzy Rodzice
Bardzo dziękuję za zrozumienie trudnej dla nas wszystkich sytuacji w dniach 12.03 i 13.03. Niestety zakaz przebywania w szkole nadal obowiązuje i zgodnie z zaleceniami MEN będzie trwał do dnia 25 marca. Wszystkie bieżące informacje będę Państwu przekazywała za pośrednictwem szkolnej strony internetowej oraz Facebooka.
Szanowni Państwo, od czwartku 12.03 rozpoczęliśmy nauczanie zdalne za pośrednictwem e-dziennika. Tam w zakładkach: Rodzic, Uczeń oraz Praca Domowa będą publikowane dla uczniów zagadnienia i zadania, które będą do zrealizowania. Jeżeli nauczyciele nie podali swoich adresów mailowych prace proszę przesyłać na e-dziennik, szkolnego maila sp.lichen@konin.lm.pl lub na mojego Facebooka w prywatnych wiadomościach.

Szanowni Państwo, bardzo proszę o wsparcie i pomoc dzieciom, sprawdzanie czy mają do wykonania jakieś zadania.
Nie jest to łatwy czas, ale przestrzegając zasady i wytyczne wszyscy przetrwamy ten czas próby i kolejnego doświadczenia. Życzę wszystkim zdrowia.
Z poważaniem
Ewa Szabelska

Drodzy Uczniowie, niestety teraz będziemy się komunikować w ten sposób, dlatego bardzo was proszę zaglądajcie na stronę szkolną, Facebooka oraz e-dziennik. W e-dzienniku będą się ukazywały zadania dla Was do rozwiązania, poczytania i inne wskazówki, żeby na bieżąco realizować podstawę programową. Jeśli nauczyciele nie podali swoich adresów mailowych, odpowiadajcie za pomocą e-dziennika lub piszcie na szkolny adres sp.lichen@konin.lm.pl. Wiadomości, zagadnienia i zadania z biologii zostaną opublikowane w poniedziałek 16 marca.
Pamiętajcie to, co Wam powiedziałam na apelach, stosujcie wszystkie zasady, o których mówią dorośli. Bądźcie zdrowi – do kolejnego razu 😊
Ewa Szabelska

Skip to content